EV DEKORASYON ÜRÜNLERİ

Garden Decorations

 

İSKANDİNAV STİLİ EL YAPIMI ÇANTALAR

%C3%87antalar_edited.jpg

 

AMİGURUMİ

BEBEK VE OYUNCAK

WhatsApp Image 2020-10-12 at 13.58.57.jp

 

 

CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ

Skincare

 

 

PAMUKLU MASKELER

Checkered Mask

Hikayemiz

Egemoni.com hikayesi Ayvalık’ta karşılaştığımız bir sanat atölyesindeki el yapımı ev dekorasyon ürünlerine sadece Ayvalık’a gelebilenlerin değil dünyanın her noktasındaki insanların ulaşmasını hayal etmekle başladı. Ürünler o kadar güzel ve değerliydi ki herkesin bunlara ulaşmaya hakkı olsun istedik. Kuzey Ege’den esinlendiğimiz ürünlerimizde hep deniz kokusu var, size ulaştığında hala deniz kokusu kaldıysa bundandır.

 

Her biri birer sanat eseri olan ev dekorasyon ürünlerine çok kısa süre içinde cilt bakım ürünleri, pamuklu maskeler ve çantalarımızı ekledik.

 

Ev dekorasyon ürünleri aynı zamanda sanat öğretmeni de olan usta sanatçımız ve onun ekibi tarafından özenle hazırlanmakta, her bir ürün sipariş üzerine üretilmektedir. Kullanılan malzemeler, tasarımlar, aksesuarlar ve boyalar sanatçılarımıza aittir. Eviniz, yazlığınız, balkonunuz, bahçeniz ya da hediye için özgün ve güzel ürünler bulabilirsiniz.

%100 polipropilen ipten üretilen çantalarımız hem şık hem kullanışlı. Diğer tüm ürünlerimiz gibi el yapımı ve kadın elinden çıkma.

 

Estetisyen Uzmanımız Ayvalık’ta yetişen bitkilerle Afrika’dan gelen özel bitkisel yağları en etkili ve en masum halde bir araya getirerek Cilt Bakım ürünlerimizi elde ediyor. Ruhumuz kadar narin olan cildimize anlık güzellik uğruna zararlı kimyasalları değil onu onarıp besleyecek ve biraz da şımartacak doğal güzelliği vermek istiyoruz. 

 

Pamuklu maskelerimiz de yine diğer ürünlerimizde olduğu gibi el yapımı ve usta bir kadın sanatçının elinden çıkmaktadır. Alacağınız her maskeyle hem kendinize hem de Nadiye Teyzemize destek olacağınızı bilmenizi isteriz.